Amerycka Parada po raz trzeci
W dniu 24 maja br. odbyła się w Kadzidle trzecia edycja Ameryckiej Parady. Impreza zgromadziła rekordowe 110 amerykańskich pojazdów oraz setki mieszkańców i gości z różnych części Polski. Wydarzenie ponownie zamieniło centrum Kadzidła w miejsce pełne amerykańskiej motoryzacji, muzyki i rodzinnej atmosfery.
Na uczestników czekały konkursy, strefa gastronomiczna, atrakcje dla dzieci oraz widowiskowa parada ulicami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także pokazy burnoutów oraz wybór „auta zlotu”. Wydarzenie łączy w unikalny sposób kurpiowską kulturę z amerykańskim stylem, promując jednocześnie region i Powiat Ostrołęcki, który był współorganizatorem imprezy.
Galeria zdjęć