Szkolenia z KSeF w maju w Urzędzie Skarbowym w Ostrołęce
W imieniu Naczelnika Urzędu Skarbowego w Ostrołęce serdecznie zapraszamy w maju na kolejny cykl spotkań informacyjno-szkoleniowych „KSeF – szkolenia dla branży", które odbędą się:
13 maja 2026 r., godz. 10.00 - Szkolenie ogólne dla wszystkich branż z zakresu KSeF
20 maja 2026 r., godz. 10.00 - Szkolenie dla rolników i producentów rolnych
Celem spotkań jest przekazanie przedstawicielom poszczególnych branż podstawowych informacji o Krajowym Systemie e‑Faktur (KSeF). Szkolenia będą realizowane stacjonarnie w siedzibie urzędu. Każdy zainteresowany będzie mógł porozmawiać z ekspertami KSeF, uzyskać indywidualne wyjaśnienia, zadać pytania oraz rozwiać wątpliwości dotyczące korzystania z systemu.
Rejestracja nie jest wymagana.
