Informacja Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrołęce
Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej w bieżącym roku zaplanowano zamknięcie Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrołęce w następujących terminach:
- 5 czerwca
- 20-31 lipca
- 28-31 grudnia.