Ruszyły zapisy do III edycji turnieju ,,Z Orlika na Stadion”
Informujemy, że ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji turnieju ,,Z Orlika na Stadion”. To jeden z największych projektów piłkarskich dla młodzieży w Polsce, którego nagrodą główną będzie zgrupowanie szkoleniowe w zagranicznym klubie. W poprzedniej edycji wzięło udział ok. 72 tys. dzieci z ponad 8 tys. drużyn.
Szczegóły dostępne na stronie: Zagraj o piłkarskie marzenia - ruszyły zapisy do III edycji turnieju Z Orlika na Stadion - Z Orlika na Stadion
