XXVI sesja Rady Powiatu w Ostrołęce
Informujemy, że na dzień 17 marca br. została zwołana XXVI sesja Rady Powiatu w Ostrołęce.
Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Plac gen. J. Bema 5.
Rozpoczęcie o godzinie 14.30.
Porządek obrad:
- Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
- Rozpatrzenie ewentualnych wniosków dotyczących zmian w porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z XXV sesji Rady Powiatu.
- Podjęcie uchwał w sprawach:
- Przystąpienia Powiatu Ostrołęckiego do realizacji projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie ostrołęckim i mieście Ostrołęka (III)” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Funduszy Europejskich dla Mazowsza 2021 - 2027,
- upamiętnienia postaci ks. Władysława Skierkowskiego w 140. rocznicę urodzin oraz 85. rocznicę śmierci,
- uchwalenia planu pracy Rady Powiatu w Ostrołęce na 2026r.,
- rozpatrzenia skargi na działalność Zarządu Dróg Powiatowych w Ostrołęce.
- Zapoznanie z planami pracy Komisji Rady na 2026 rok.
- Sprawozdanie Starosty Ostrołęckiego z działalności Zarządu Powiatu w okresie od poprzedniej sesji Rady Powiatu.
- Komunikaty i sprawy organizacyjne.
- Sprawy różne, wnioski i oświadczenia radnych.
- Zakończenie obrad XXVI sesji Rady Powiatu w Ostrołęce.