Zaproszenie do udziału w Festiwalu Smaków Regionalnych w Gdańsku
Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do wzięcia udziału w Festiwalu Smaków Regionalnych, który odbędzie się w dniach 28 lutego – 1 marca 2026 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku.
Festiwal Smaków Regionalnych to wydarzenie skierowane do konsumentów, restauratorów oraz pasjonatów dobrej kuchni. Celem wydarzenia jest promowanie produktów regionalnych oraz zwiększenie świadomości konsumentów na temat walorów zdrowotnych produktów regionalnych i nieprzetworzonych.
Festiwal jest doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych. Umożliwia mazowieckim producentom i przetwórcom żywności wysokiej jakości bezpośredni kontakt z przedstawicielami sieci handlowych oraz sektora gastronomicznego. Mazowieccy producenci lokalnej żywności i napojów będą mieli okazję zaprezentować swoją ofertę na stoisku zorganizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Preferowane będą podmioty, które nie brały udziału w poprzedniej edycji Festiwalu Smaków Regionalnych w Gdańsku. Zgłoszenia od podmiotów, które brały udział w poprzedniej edycji, będą rozpatrywane w kolejności zgłoszeń w przypadku wolnych miejsc po zakończeniu naboru.
formularz zgłoszeniowy (DOCX | 30,58KB)
https://mazovia.pl/pl/bip/komunikaty/informacja-o-festiwalu-smakow-regionalnych-w-gdansku.html