Bezpłatne zajęcia z nauki gry w tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży
Szkolenie zorganizowane i przeprowadzone przez jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Powiat Ostrołęcki przy współpracy ze wszystkimi ośmioma gminami.
Zajęcia odbędą się w dniach 28-29 lipca w:
Goworowie - na terenie orlika przy szkole podstawowej
Czerwinie - na terenie orlika przy szkole podstawowej
Rzekuniu - na małym boisku orlika przy szkole podstawowej
Lelisie - na korcie tenisowym
oraz 30-31 lipca w:
Olszewie-Borkach - na kortach tenisowych
Baranowie - na korcie tenisowym przy szkole podstawowej
Kadzidle - na kortach tenisowych
Myszyńcu - na boisku przy szkole podstawowej
Zgłoszenia przyjmowane są SMS (imię + nazwisko + wiek + gmina) pod numer 517111212.
Szkolenie zakończy się mini turniejem tenisowy dla wszystkich uczestników. Sprzęt tenisowy zapewnia organizator.
