Wicestarosta Artur Kozłowski Gościem Dnia Radia Nadzieja

fot. Radio Nadzieja
Uzyskanie absolutorium i wotum zaufania przez Zarząd Powiatu, zbliżający się koniec budowy historycznej inwestycji w powiecie, jaką jest most w Teodorowie, a także szanse na powrót kolei w pierwotnym założeniu CPK – to główne tematy rozmowy z wicestarostą ostrołęckim Arturem Kozłowskim, który był Gościem Dnia Radia Nadzieja.
Zachęcamy do wysłuchania całego wywiadu: