Uwaga! Główne wejście do budynku Starostwa czasowo nieczynne

fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
Informujemy, że od jutra (czwartek, 05.06) od godz. 12:00 oraz przez cały piątek (06.06) główne wejście do budynku Starostwa Powiatowego w Ostrołęce przy placu Bema 5 będzie nieczynne z powodu prowadzonych prac remontowych.
Wejście do budynku będzie możliwe od strony wewnętrznego parkingu (od ul. Kilińskiego).
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.