XV Powiatowy Konkurs Recytatorski w Łysych

fot. ZSP w Łysych
W Zespole Szkół Powiatowych w Łysych odbyła się XV edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego, objętego patronatem starosty ostrołęckiego.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu ostrołęckiego. Tegoroczna edycja poświęcona była twórczości Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej – jednej z najwybitniejszych polskich poetek XX wieku.
Laureaci konkursu:
Kategoria: szkoła podstawowa
- Paulina Kadelska – SP w Łysych
- Julia Mikulska – SP w Łysych
- Dorota Brodzik – SP w Łysych
Kategoria: szkoła ponadpodstawowa
- Paweł Popielarczyk – ZSP w Łysych
- Wiktoria Sobuch – ZSP w Goworowie
- Teresa Marzewska – ZSP w Kadzidle
Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom-opiekunom oraz osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.
Za przygotowanie konkursu odpowiedzialne były: Ewa Grala i Ewa Tomczak.
XV Powiatowy Konkurs Recytatorski
fot. ZSP w Łysych